Weekend na drogach bez poważniejszych zdarzeń

Weekend na drogach bez poważniejszych zdarzeń

Sześć zdarzeń drogowych odnotowali limanowscy policjanci podczas minionego weekendu. Na szczęście nikt w nich poważnie nie ucierpiał.

30 czerwca

-o godz. 15:20 w Rabie Niżnej 15-letni kierujący rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym kierującym pojazdem marki Audi. Uczestnicy kolizji trzeźwi, rowerzysta został zabrany do szpitala ale na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

-o godz. 19.00 w miejscowości Podłopień 39-letni kierujący pojazdem marki VW Passat nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Kierujący trzeźwy, został ukarany mandatem. 

1 lipca:

-o godz. 3.10 w miejscowości Dobra 20-letnia kierująca pojazdem marki Audi potrąciła idącego poboczem pieszego. 22-letni pieszy nie odniósł poważnych obrażeń. Kierująca była trzeźwa, została ukarana mandatem.

-o godz. 15.05 w miejscowości Męcina 21-letni kierujący pojazdem marki Peugeot 207 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem , zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z kierującym pojazdem marki VW Transporter. Uczestnicy kolizji trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

-o godz. 19.00 w Limanowej na ul. Rynek kierujący pojazdem marki Audi A4 włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Audi A3. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem.

-o godz. 20.20 w Limanowej na ul. J.Pawła II 59-letni kierujący pojazdem marki  Skoda Octavia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem Seat Toledo. Kierujący trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

Zobacz również