Urszula Wójtowicz – kandydatka do Rady Gminy Mszana Dolna (MATERIAŁ SPONSOROWANY)

Urszula Wójtowicz – kandydatka do Rady Gminy Mszana Dolna (MATERIAŁ SPONSOROWANY)

Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość-Jedność-Zgoda" Piotra Pajdzika przedstawia kandydatkę na radną do Rady Gminy Mszana Dolna.

Nazywam się Urszula Wójtowicz. Mam 33 lata i pochodzę z Olszówki. Mam dwie córki. Posiadam wyższe wykształcenie. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie z tytułem magistra Zarządzania. Na radną kandyduje po raz pierwszy. Zdecydowałam się na to, gdyż jestem osobą ambitną dążącą do celu.

Nasza miejscowość jest piękną okolicą, jednak wymaga kilku udoskonaleń. Istotnym problemem są drogi, które wymagają naprawy, drogi dojazdowe czy też mostki, które są w złym stanie. Ważnym punktem jest szkoła, która wymaga modernizacji, aby nasze dzieci miały odpowiednie warunki do nauki. Jedną z trudności , która doskwiera nam na co dzień jest brak chodnika.

Zmagamy się z tym już od kilku lat, jednak problem jest wciąż pod znakiem zapytania. Nie ukrywajmy, jest to ciężka sprawa, ale łącząc siły wszystko jest możliwe. Innym problemem jest brak parkingu przy szkole. Uważam, że dużym udogodnieniem byłoby połączenie naszej miejscowości z Rabką Zdrój a także Porębą Wielką. Takich problemów jest znacznie więcej, z czego zdaje sobie sprawę. Będę się starać słuchać mieszkańców i tego co mają do powiedzenia, bo to Wasze zdanie się liczy, a następnie starać się te sprawy rozwiązać najlepiej jak się tylko da. W zbliżających się wyborach proszę o trochę zaufania.

KOMENTOWANIE ZABLOKOWANE

Zobacz również