Region. Sześć kolizji na drogach powiatu limanowskiego

Region. Sześć kolizji na drogach powiatu limanowskiego

Policjanci z Limanowej, podczas minionego weekendu odnotowali sześć kolizji drogowych.

Sobota 13 października:

-o godz. 6:20 w miejscowości Podłopień kierujący samochodem marki Toyota najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Suzuki.

-o godz. 8:40 w miejscowości Przyszowa kierujący koparką wykonując prace ziemne w rejonie drogi powiatowej doprowadził do wypadnięcia z „łyżki” koparki kamienia który uszkodził jadący prawidłowo pojazd marki Opel.

-o godz. 13:00 w Limanowej na ul. Piłsudskiego kierujący pojazdem marki Opel podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Skoda w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Niedziela 14 października:

-o godz. 13:10 w miejscowości Zamieście kierujący pojazdem marki Peugeot podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel.

-o godz. 16:50 w Mszanie Dolnej na ul. Krakowskiej kierujący pojazdem marki VW Golf włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu  kierującemu pojazdem marki Nissan

-o godz. 17:25 w Mszanie Dolnej na ul. Krakowskiej kierujący pojazdem marki BMW najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki VW Tiguan.

 

Wszyscy kierujący byli trzeźwi, w w/w zdarzeniach nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Zobacz również