Stacja narciarska w Kasinie Wielkiej "rzuca" narciarzom śnieg pod narty i deski. Moc atrakcji

Stacja narciarska w Kasinie Wielkiej "rzuca" narciarzom śnieg pod narty i deski. Moc atrakcji

Jeśli nie macie urlopu, a chcecie korzystać z zimy to polecamy szczególnie jazdę nocną. Codziennie w ośrodku pomiędzy 16 a 18 są ratrakowane wszystkie trasy. Od 18 do 22 możecie korzystać ze świeżo przygotowanego stoku. Stacja narciarska znana jest z tego, że “Nuda Się Nie Uda” dlatego, jak co sezon, możecie liczyć, że będą promocje.

W ośrodku narciarskim Kasina Ski (www.kasinaski.pl) są dobre warunki dla narciarzy i  wszystkie trasy czynne. 

Świętuj Urodziny!

Ta oferta będzie trwała do końca sezonu narciarskiego. Spójrzcie w dowody, pamiętacie datę swoich urodzin?!!! Tego dnia na stoku narciarskim Kasina Ski będziecie mogli kupić karnet 4 – godzinny za 1 zł! Warto skorzystać!

Walentynki na nartach!
Promocja Walentynkowa to jest to co lubicie najbardziej w sezonie. Całujesz przed kasą partnera/partnerkę, kupujesz karnet 4 godzinny, a drugi taki sam dostajesz gratis. Jest klimat!

Dla dojeżdżających!

Kasina Ski posiada w swojej ofercie darmowego skibusa dla narciarzy, którzy chcieliby dojechać na stok z Krakowa lub Rabki Zdrój. Ski Bus działa codziennie, wystarczy wcześniej zadzwonić i uzgodnić termin oraz godzinę wyjazdu. Polecamy: https://kasinaski.pl/zima/ski-bus-krakow-kasina/ i https://kasinaski.pl/ski-bus-rabka-kasina/ !

Odwiedzaj Kasina SKI bo tam #NudaSięNieUda!

(artykuł sponsorowany)

Zobacz również