Dziewczęta z Rupniowa mistrzyniami gminy w piłce ręcznej

Dziewczęta z Rupniowa mistrzyniami gminy w piłce ręcznej

Sukcesem drużyny z Rupniowa zakończyły się rozegrane dziś Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt ur. 2003-2005. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Gminy Limanowa i awans na zawody powiatowe zgłosiły się cztery drużyny: Stara Wieś I, Mordarka, Nowe Rybie i Rupniów.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”  2 x 8 min. Dziewczęta z wielkim zaangażowaniem walczyły o punkty, a ostatecznie po bardzo zaciętej walce tytuł mistrzowski pozostał w rękach ubiegłorocznych mistrzyń, czyli dziewcząt z Rupniowa.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Rupniów

II miejsce – Mordarka

III miejsce – Stara Wieś I

IV miejsce –  Nowe Rybie
 
Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy w Limanowej, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo zostały wyróżnione pucharami i medalami, które  wręczyli Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik oraz  Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie – Robert Piwowarczyk.

Dziewczętom z Rupniowa oraz ich opiekunowi Januszowi Kalecie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 26 marca w SP nr 1 Mszana Dolna.

Inf. Gmina Limanowa

Zobacz również