GWIAZDY DNI LIMANOWEJ 2019

GWIAZDY DNI LIMANOWEJ 2019

Dni Limanowej to z pewnością wydarzenie, na które czeka każdy mieszkaniec powiatu limanowskiego. Różne atrakcje, konkursy oraz gwiazdy wieczoru, umilają czas uczestników imprezy. Jak co roku każdy znajdzie coś dla siebie!

O tym temacie informowalismy juz w tamtym tygodniu, artykułem:

Limanowa. Nieoficjalny program Dni Limanowej 2019

13 lipca (sobota) scena Dni Limanowej będzie należeć do jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Kasia Kowalska, utalentowana wokalistka, wybitna kompozytorka i autorka tekstów. W swoim dorobku posiada wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.


Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „AYA”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „AYA” jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt Empiku. Uzyskała również dwie nominacje do Fryderyków.

Podczas koncertu Kasi Kowalskiej nie zabraknie największych przebojów artystki, jak „PROWADŹ MNIE”, „ANTIDOTUM”, „A TO CO MAM”, “SPOWIEDŹ”, “BYĆ TAK BLISKO”, „CO MOŻE PRZYNIEŚĆ NOWY DZIEŃ”, „COŚ OPTYMISTYCZNEGO”, „TO CO DOBRE” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „ALANNAH (TAK NIEWIELE CHCĘ)”.

W trakcie koncertu Kasi Kowalskiej na Dniach Limanowej czekać nas będzie magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.


W niedzielę, 14 lipca, scena Dni Limanowej zabrzmi na rockowo. Do wspólnej zabawy porwie nas legendarny i charyzmatyczny wokalista Krzysztof Cugowski, który w tym roku świętuje swoje 50-lecie pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”.

Podczas niezwykłego koncertu, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy. Nie zabraknie takich przebojów artysty, jak „ZNOWU W ŻYCIU MI NIE WYSZŁO”, „RATUJMY CO SIĘ DA”, „CISZA JAK TA”, „TAKIE TANGO”, „ZA OSTATNI GROSZ”, „PRZEBUDZENIE”, „W OBCYM MIEŚCIE”, „SEN O DOLINIE”, „MŁODE LWY” i wielu innych. Z pewnością to będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. Udana współpraca muzyków już niedługo zaowocuje płytą live.

Dni Limanowej 2019 odbędą się w dniach 13-14 lipca na placu przy ul. B. Czecha 4.


Gospodarzami Dni Limanowej są: Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Rada Miasta Limanowa. Za organizację wydarzenia odpowiada Limanowski Dom Kultury.

Zródło: LDK Limanowa

Zobacz również