Jubileusz 20 – lecia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Jubileusz 20 – lecia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

28 lutego 2019 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej świętowało 20 – lecie działalności. Jubileusz był doskonałą okazją do wspomnień, jak również podsumowania 20 lat funkcjonowania Centrum.

Jubileusz rozpoczęła Dyrektor – Monika Nawalaniec, która po przywitaniu gości przybliżyła zebranym historię i najważniejsze wydarzenia z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej.

Podczas  wydarzenia życzenia dla pracowników, na ręce Dyrektor Centrum złożyli zaproszeni goście. W imieniu Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego gratulacje przekazał Starosta Limanowski Mieczysław Uryga i Wicestarosta Limanowski Agata Zięba.

 

W części artystycznej uroczystości zaprezentowali się Joanna Leśniak z Andrzejem Wieczorkiem wykonując klasyki światowej piosenki.

Był również czas na podziękowania i życzenia, którym towarzyszyło wiele emocji oraz wzruszeń. Osobom, które przyczyniły się do powstania i sprawnego funkcjonowania Dyrektor Centrum wręczyła listy gratulacyjne. Spotkanie zakończyło się uroczystym pokrojeniem jubileuszowego tortu.

Inf. Powiat Limanowski

Zobacz również