Limanowa. Nieoficjalny program Dni Limanowej 2019

Limanowa. Nieoficjalny program Dni Limanowej 2019

Dni Limanowej to z pewnością wydarzenie, na które czeka każdy mieszkaniec powiatu limanowskiego. Różne atrakcje, konkursy oraz gwiazdy wieczoru, umilają czas uczestników imprezy. Jak co roku każdy znajdzie coś dla siebie!

W roku 2018 Dni Limanowej odbyły się w dniach od 21 do 22 lipca na placu przy ul.Bronisława Czecha 4, na scenie wystąpiła: Doda z zespołem Virgin, Lachersi oraz Góralsi.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w tym roku najprawdopodbniej na scenie wystąpią gwiazdy takie jak: Krzystof Cugowski i Kasia Kowalska

Krzystof Cugowski- polski wokalista rocowy, sanator VI kadencji. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w Lublinie. Studiował prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Słodowskiej. W 1969 założył zespół Budka Suflera, w którym był woklistą. Największy sukces w Jego karierze przyniosła płyta „Nic nie boli, tak jak życie”

Kasia Kowalska– polska piosenkarka rockowa, kompozytorka, autorka tekstów piosenek, producentka i aktorka, reprezantantka Polski w 41.Konkursie Piosenki Eurowizji. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w zespole Evergreen. Zdobywczyni trzech Fryderyków.


Zapytaliśmy Urząd Miasta o dokładny program Dni Limanowej. Uzyskaliśmy odpowiedź  „impreza odbędzie się 13-14 lipca” – mówi Sara Kościółek, rzecznik prasowy.

W sprawie wyboru gwiazdy zostaliśmy skierowani do Limanowskiego Domu Kultury, jednak na tą chwile nie udzielono nam odpowiedzi dotyczącej dokładnego programu.

Informacja będzie aktualizowana.

Zobacz również