Region. Miniony weekend to 8 kolizji drogowych.

Region. Miniony weekend to 8 kolizji drogowych.

W wymienionych zdarzeniach na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

Sobota (27.04.2019)

-o godz. 9:00 w Kasince Małej, kierujący Renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził od zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Skoda.

-o godz. 9:10 w miejscowości Konina, 25-letnia kierująca citroenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi w prawo straciła panowanie nad pojazdem, wjechała na chodnik, a następnie uderzyła w ogrodzenie.

-o godz. 12:00 w Mszanie Dolnej na ul. Orkana kierujący pojazdem marki Nissan najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki VW Passat.

 -o godz. 12;40 w Limanowej na ul. Kościuszki kierujący pojazdem marki Mercedes w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia bocznego z pojazdem marki VW Caddy.

-o godz. 14:00 w miejscowości Rupniów kierujący poazdem marki BMW prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia bocznego z pojazdem marki Toyota.

-o godz. 15;10 w Mszanie Dolnej na ul. Kolbego kierujący pojazdem marki Suzuki najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Audi

Niedziela (28.04.2019)

-o godz. 3:00 w Mszanie Dolnej na ul. Starowiejskiej kierujący pojazdem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, „wypadł” z grogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

-o godz. 17:20 w miejscowości Gruszowiec kierujący pojazdem marki Nissan nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w  barierę energochłonną i doprowadził do wywrócenia się pojazdu.

Inf. m.ł.asp. Jolanta Mól, Oficer Prasowy

Zobacz również