Kamienica. Land Rover Defender wzmacnia siłę bojową OSP

Kamienica. Land Rover Defender wzmacnia siłę bojową OSP

Jednostka OSP Kamienica wzmocniła swoje siły o nowy samochód Land Rover, druhowie z jednostki poinformowali o tym na swoim facebook.

Ukształtowanie terenu naszego działania jest co prawda piękne, lecz niejednokrotnie bardzo wymagające pod względem dojazdu do miejsca zdarzenia. Nie do wszystkich domostw da się dotrzeć samochodem ciężarowym.

Wszystkie te argumenty zobligowały zarząd Jednostki do podjęcia decyzji o zakupie pojazdu specjalnego lekkiego rozpoznawczo ratowniczego. Przyczynił się także do tego fakt iż poprzedni lekki samochód był już dość mocno wyeksploatowany.

Nowo pozyskany samochód w całości został sfinansowany ze środków własnych naszej Jednostki. A szeroko pojęte środki własne to w dużej części wkład mieszkańców w naszą działalność poprzez coroczne zbiórki uliczne czy też podczas rozprowadzania kalendarzy. Miło nam informować, że te pieniądze są wykorzystywane na takie właśnie cele.

Dziękujęmy za wspieranie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamienicy. Montaż sygnalizacji świetlnej i akustycznej wykonała firma WT Monter. – informuje OSP Kamienica 

fot. OSP Kamienica 

Zobacz również