Limanowa. Dziewczęta i chłopcy walczyli o tytuł mistrza gminy w piłce nożnej

Limanowa. Dziewczęta i chłopcy walczyli o tytuł mistrza gminy w piłce nożnej

8 maja zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej. W zmaganiach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z roczników 2003/04/05. Gra przebiegała bardzo dynamicznie, wysoki piłkarski poziom oraz zaangażowanie zawodników obserwowali zdenerwowani kibice.

Zmagania dziewcząt odbyły sie na „Orliku” w Męcinie, do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: SP Nowe Rybie, SP Wysokie, SP Kłodne oraz SP nr 1 z Męciny. Natomiast chłopcy rozegrali swój turniej na „Orliku” w Pisarzowej. W tej konkurencji wzięły udział drużyny z Pasierbca, Nowego Rybia, Męciny I, Męciny II, Siekierczyny I oraz Pisarzowej.

Bezkonkurencyjni w kategorii chłopców okazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie, natomiast I miejsce w kategorii dziewcząt trafiło do drużyny z Nowego Rybia.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT: I miejsce- SP Nowe Rybie, II miejsce- SP nr 1 w Męcinie, III miejsce- SP Wysokie, IV miejsce- SP Kłodne.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW: I miejsce- SP nr 1 w Męcinie, II miejsce- SP Pisarzowa, III miejsce- SP nr 1 w Siekierczynie, IV miejsce- SP Pasierbiec, V miejsce- SP Nowe Rybie/ SP nr 2 w Męcinie.


Źródło: Gmina Limanowa

Zobacz również