Mszana Dolna. Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta

Mszana Dolna. Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta

W dniach 18-19 maja odbędzie się festiwal taneczny MANU FEST. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna zostaną przeprowadzone warsztaty Taneczne HIP-HOP i JAZZ.

Turniej tańca odbędzie się w Mszanie Dolnej- miejscowości znajdującej się 60 km na południe od Krakowa. Pierwszy dzień zmagań rozpocznie się od tańca towarzyskiego, który organizowany zostanie w trzech klasach tanecznych: H, G, F. Natomiast w następnym dniu zawodów uczestnicy zaprezentują układy STREET DANCE oraz JAZZ w czterech kategoriach wiekowych (do 7 lat, do 11 lat, 12-15 lat, do 25 lat) mając do wyboru cztery klasy taneczne: debiuty, początkujący, średnio zaawansowani, zaawansowani. Tancerze zaprezentują swoje umiejętności w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, przy ul. Starowiejskiej 4. Część techniczna zawodów będzie mieć miejsce w Szkołe Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, przy ul. Sienkiewicza 2.

Szacowany czas bloków tanecznych:

  • JAZZ – 10:00-14:00, 
  • STREET DANCE – 15:00-20:00 

Organizatorem turnieju jest Manufaktura Tańca. Informacje dotyczące warsztatów oraz zarys godzinowy jest przypuszczalny, więc może ulec zmianie. W razie niejasności dotyczących szczegółów turnieju można kontaktować się z Wojciechem Kęską (888 154 021) lub Marzeną Woś (731 257 752).

Zobacz również