Limanowa. Otwarcie sezonu letniego na górze Paproć

Limanowa. Otwarcie sezonu letniego na górze Paproć

Impreza na górze Paproć zapoczątkuje sezon turystyczny. Jak co roku "Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego Ziemi Limanowskiej" rozpocznie się od uroczystej mszy świętej, po której odbędzie się program artystyczny.

Wydarzenie, rozpoczynające sezon turystyczny, odbędzie się 30 czerwca na górze Paproć. Mszy święta przewidziana jest na godz. 15.00. Oprawę muzyczną zapewni orkiestra, działająca przy parafii w Łososinie Górnej. Następnie przedstawiciele samorządów organizujących wydarzenie, oficjalnie rozpoczną letni sezon turystyczny.

Na scenie wystąpią dzieci z Publicznego Przedszkola samorządowego z Tymbarku oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Limanowej. Po części artystycznej, najmłodsi uczestnicy, przeniosą się w „bajkową krainę”, gdzie czekają na nich konkursy z nagrodami.

O godz. 18:00, do wspólnej zabawy, wszystkich zgromadzonych, zachęci zespół muzyczny „Rozband”, a o godz. 20:00- zespół „Kruca Banda”.

Od godz. 16:30 będzie można odbierać bezpłatne losy, które wezmą udział w loterii, w której do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe (sprzęt turystyczny, sportowy i elektroniczny). Główną nagrodą będzie tablet, a także darmowe wejściówki do sali zabaw „Smykolandia” oraz do „Strefy Paintball 52” w Męcinie.


Źródło: Gmina Limanowa

Zobacz również