Limanowa. Skopał psa na oczach jego właściciela. Kamera zarejestrowała całe zajście

Limanowa. Skopał psa na oczach jego właściciela. Kamera zarejestrowała całe zajście

Kopnął psa z całej siły i zwyzywał jego właściciela. Całe zajście nie trwało więcej niż minutę i zostało zarejestrowane przez monitoring. Do zajścia doszło w ubiegły wtorek na ul. Wąskiej w Limanowej.

Do naszej redakcji zwrócił się świadek zdarzenia, który opisuje zdarzenia z ul. Wąskiej. Jego słowa potwierdza przesłane na naszą redkację nagranie z monitoringo, na którym widać jak pies został kopnięty przez pijanego mężczyznę. Właściciel i jego pupil wyszli z domu, tak jak to mają w zwyczaju na wieczorną przechadzkę.

Była mniej więcej godz. 19.10. Gdy opuszczali swoją posesję do czworonoga podszedł mężczyzna i z całej siły go kopnął. Pies uciekł, a jego właściciel podążał za osobą, która wymierzyła cios. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu. Właściciel psa wezwał policjantów, którzy ukarali sprawcę mandatem .

To nie pierwsze takie zajście na wspomnianej ulicy, które zostało sprowokowane przez Romów. Świadkowie zdarzenia mówią, że mężczyzna, który kopnął psa mógł być pod wpływem alkoholu i dlatego tak agresywnie się zachowywał.

Zobacz również