Mszana Dolna. Dla klientów otwarto Centralę Banku Spółdzielczego

Mszana Dolna. Dla klientów otwarto Centralę Banku Spółdzielczego

W ubiegłą sobotę przy ul. M.M. Kolbego 13 w Mszanie Dolnej uroczyście otwarto nową Centralę Banku Spółdzielczego. Została ona przeniesiona z budynku, który mieści się przy ul. Rynek 1, gdzie do dyspozycji klientów wciąż pozostaje Punkt Kasowy.

Uroczystość otwarcia placówki zgromadziła zarówno jego władze, prezesów i delegatów okolicznych Banków Spółdzielczych, pracowników, jak i przedstawicieli wielu firm i instytucji, będących jednocześnie klientami banku. Wszystkich uczestników wydarzenia przywitał prezes Jerzy Wójciak, który podziękował za przybycie, a także za obecność, na tak ważnej dla mszańskiej placówki banku – uroczystości. 

            Na znak otwarcia nowej centrali nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonali: Jerzy Wójciak – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego, Piotr Huzior – Przewodniczący Rady Nadzorczej, a także Anna Pękała, burmistrz Mszany Dolnej oraz poświęcenia budynku, którego  wspólnie dokonali ks. Jerzy Raźny, proboszcz parafii p.w.  św. Michała Archanioła, a także ks. Tadeusz Mrowiec, proboszcz parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej.

            Później historię spółdzielczości w Mszanie Dolnej, wszystkim przedstawił Jerzy Wójciak, prezes Zarządu Banku Spółdzielczego. Przedstawił rys historyczny miejsca, na którym powstał budynek, scharakteryzował krótko przebieg prac związanych z wybudowaniem nowej siedziby Centrali oraz podziękował wszystkim osobom i firmom, które wykazały szczególne zaangażowanie dla realizacji całej inwestycji. Wspomniał, również zmarłą śp. Marię Antos, która przez 43 lata była wzorcowym przedstawicielem placówki oraz Członkiem Zarządu Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej, która w swojej pracy zawsze kierowała się sumiennością i pracowitością, zarówno na rzecz banku, jak i dobra wszystkich jego klientów.

            Budynek Centrali Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, którym od samego początku towarzyszyła idea zastosowania ekologicznych i ergonomicznych projektów. Zastosowano unikalne technologie w zakresie bezpieczeństwa obsługi klientów przez pracowników, a także informatycznej strony, związanej z przetwarzaniem danych osobowych. Budynek wyposażony jest m. in. w instalację elektryczną z autonomicznym układem zasilania oraz jako jedyny w powiecie limanowskim wyposażony jest w system gaszenia gazowego urządzeń serwerowych – mówi Jerzy Wójciak, prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej.

            Nie mogło zabraknąć życzeń i gratulacji. Te składali obecni na uroczystości goście, wśród których byli przedstawiciele innych placówek banków spółdzielczych, samorządowcy, a także ci którzy na co dzień korzystają z usług Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej.

            Dla gości przygotowana została księga pamiątkowa, będąca symbolem otwarcia nowego rozdziału w historii Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej, w której każdy mógł zamieścić swój wpis.

            W dalszej części uroczystości goście mieli okazję zwiedzić nowy budynek banku i skorzystać z przygotowanego poczęstunku.

            Nowoczesna aranżacja oraz otwarta przestrzeń wraz z elementami dekoracyjnymi tworzy niepowtarzalne eleganckie i estetyczne wnętrze przyjazne zarówno dla klientów, jak i pracowników. W trosce o najwyższy komfort obsługi, w całym budynku zastosowano wielostrefową klimatyzację. Placówka banku wyposażona jest również w windę dla osób niepełnosprawnych. Klienci mogą również korzystać z parkingu na kilkadziesiąt miejsc. 

            Informacja o nowej Central Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej dostępna jest na stronie internetowej www.bsmszana.pl w zakładce aktualności.           

            Zarząd oraz pracownicy Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej, serdecznie zapraszają do odwiedzenia nowej Centrali. Mieści się ona przy ulicy M.M. Kolbego 13. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zobacz również