Mszana Dolna. Organizatorzy zachęcają do udziału w pielgrzymce

Mszana Dolna. Organizatorzy zachęcają do udziału w pielgrzymce

Już 4 sierpnia pielgrzymi z Mszany Dolnej wyruszą w drogę na Jasną Górę. Powstał film promujący to wydarzenie. Jego autorem jest Konrad Pajdzik.

Grupa z Mszany Dolnej stanowi część Wspólnoty V. Jej przewodnikiem jest ks. Tomasz Stec. 

Pielgrzymka to dla mnie doświadczenie wiary, niezwykłe rekolekcje w drodze, niesamowici ludzie, doświadczenie wspólnoty i doświadczenie mocy Bożego Ducha. I do tego was zapraszam – mówi wikariusz parafii pw. Św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej. 

Wstań z kanapy, załóż wygodne buty, ruszaj razem z nami. To wspaniały czas, kiedy mogę się wyciszyć, zapomnieć o sprawach codziennych i porozmawiać z drugim człowiekiem. Pielgrzymka to droga z gitarą i śpiewem na ustach, to droga z bratem i siostrą do naszej ukochanej Matki – zachęcają uczestnicy poprzednich pielgrzymek. 

Zapisy na pielgrzymkę trwają od środy do piątku w godz. 18.30-20.00 oraz w sobotę od 8.30-9.30 i 19.00-20.00 w Domu Parafialnym im. ks. Antoniego Pawlity. Ostatni chętni będą mogli dopisywać się od godz. 7.00 w niedzielę, 4 sierpnia, na rynku przy samochodzie przewożącym bagaże.

Przy rejestracji wymagany jest nr pesel, adres, nr telefonu, a w przypadku osób niepełnoletnich – pisemna zgoda rodziców i wskazanie dorosłego opiekuna, biorącego udział w pielgrzymce. Koszt dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia wynosi 30 zł, dla starszej młodzieży i dorosłych – 60 zł. Chętni mogą skorzystać z autokaru powrotnego z Częstochowy. Dodatkowa opłata to 40 zł. Każdy uczestnik otrzyma legitymację z pieczątką i numerem porządkowym, opaskę na bagaż, folder z przebiegiem trasy i regulaminem oraz znaczek pielgrzymkowy.

źródło: parafia pw. Św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej

 

Zobacz również