Olszówka-Raba Niżna. Drużyna seniorska KS „Ostra” wznawia działalność

Olszówka-Raba Niżna. Drużyna seniorska KS „Ostra” wznawia działalność

Decyzją zarządu Klubu Sportowego „Ostra” Olszówka – Raba Niżna w nowym sezonie rozgrywkowym 2019/2020 po blisko dwóch latach zostanie reaktywowana drużyna seniorów.

Jest spora grupa młodych zawodników, która zadeklarowała chęć gry w drużynie seniorskiej. Są to przede wszystkim juniorzy, wychowankowie naszego klubu, ale również  kilku starszych zawodników występujących przed laty w barwach „Ostrej”. Chcemy bazować na wychowankach naszego klubu i dawać im możliwość dalszego rozwoju. Rozgrywki rozpoczniemy najprawdopodobniej od B klasy. Celem jest przede wszystkim ogrywanie młodych zawodników, co w przyszłości może zaowocować stabilizacją drużyny, czego przed laty nam nieco brakowało. Liczymy na wsparcie sympatyków i kibiców podczas naszych ligowych zmagań – mówi trener Maciej Potaczek.

W nowym sezonie klub planuje zgłosić również dwie drużyny młodzieżowe: trampkarzy rocznik 2005-2006 oraz młodzików roczniki 2007-2008 i 2009. W drużynach tych występują zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Chętni mogą uzyskać więcej informacji pod numerem tel. 577919101.

źródło: KS „Ostra” Olszówka-Raba Niżna

Zobacz również