Rabka-Zdrój. Rabkoland świętuje 30. urodziny

Rabka-Zdrój. Rabkoland świętuje 30. urodziny

Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami na swoje 30. urodziny, które odbędą się 6 i 7 lipca od godziny 10:00 do 18:00. Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji, konkursów, koncertów i zabaw.

Będzie dostępna tablica urodzinowa, która pokaże rozwój Rabkolandu na przestrzeni lat. Co roku Rabkoland dla swoich gości otwiera nowe strefy, atrakcje i punkty gastronomiczne. W tym roku flagowym przedsięwzięciem najbardziej upamiętniającym zmiany była renowacja Wielkiego Młynu. W całym parku będzie można spotkać Roztańczoną Baletnicę, która poprowadzi dla dzieci warsztaty tańczenia ze wstęgą. Będzie można pomalować sobie twarz, a także nauczyć się modelować baloniki na specjalnych warsztatach. Występy na żywo zapewni Szczudlarz oraz liczne gwiazdy. Na scenie wystąpią Beti & Bobas z piosenkami dla dzieci, a także Zespół góralski Majeranki z Rabki Zdrój pod przywództwem Doroty Majerczyk.

Ceny wstępu standardowe, maksymalnie 39 zł od osoby za cały dzień zabawy, bez limitu na wszystkie atrakcje, warsztaty i pokazy.

Zobacz również