Urszula Nowogórska "jedynką"na liście PSL w naszym okręgu

Urszula Nowogórska "jedynką"na liście PSL w naszym okręgu

Urszula Nowgórska będzie "jedynką" na liście Koalicji Polskiej a nadchodzących wyborach parlamentarnych. Radna sejmiku województwa małopolskiego wysłała do mediów oświadczenie, w którym poinformowała o swojej decyzji.

W związku z zarządzeniem na dzień 13 października przez Prezydenta RP wyborów do Sejmu i Senatu, podjęłam decyzję o ubieganiu się o mandat posła w okręgu  nr 14 z list PSL, obejmującego powiaty: limanowski, nowosądecki, gorlicki, nowotarski i tatrzański.

Decyzję tę poprzedziło wiele rozmów z mieszkańcami, radnymi, wójtami i samorządowcami, za które bardzo serdecznie dziękuję. 

 W swojej dotychczasowej pracy samorządowej (jako Przewodnicząca Sejmiku i obecnie radna Województwa Małopolskiego), starałam się rzetelnie pracować na rzecz rozwoju regionu, bez względu na barwy polityczne i ponad wszelkimi podziałami. Chcę swoje dotychczasowe doświadczenie przełożyć na pracę w Sejmie, tak, aby skutecznie wpływać na kierunki rozwoju  naszych małych ojczyzn oraz tworzyć prawo, które będzie przejrzyste i  zrozumiałe. Kandyduje, bo chcę Polski, w której żyjemy bezpiecznie i szczęśliwie. 

Zachęcam Państwa do śledzenia mojej strony internetowej www.nowogorska.com.pl oraz portali społecznościowych, na których będę publikowała mój program wyborczy. 

Razem możemy zmienić nasz kraj i region. 

Dziękując za dotychczasowa współpracę, pragnę poprosić o jej kontynuację, zarówno w kampanii wyborczej, jak i po jej zakończeniu. Pragnę, byśmy wszyscy pomimo różnic, zdobyli się na jednomyślność i działania, konieczne dla wspierania rozwoju potencjałów naszych regionów, ludzkich pasji i bezpiecznego życia – napisała w przesłanym oświadczeniu Urszula Nowogórska.

Zobacz również