Limanowa. Wyniki konkursu wiedzy o ochronie przyrody

Limanowa. Wyniki konkursu wiedzy o ochronie przyrody

W Starostwie Powiatowym w Limanowej miał miejsce „Powiatowy konkurs wiedzy o ochronie przyrody”. Konkurs realizowany był w ramach „Programu edukacji ekologicznej społeczeństwa w Powiecie Limanowskim 2019”.

W kategorii dzieci w wieku szkół podstawowych klas I – IV pierwsze miejsce zajął Marcin Kuzak z SP w Kamionce Małej. Kolejne miejsca należały do Michała Piastusińskiego z SP Nr 2 w Siekierczynie oraz Zuzanny Florek z SP Nr 2 w Siekierczynie.

W kategorii dzieci w wieku szkół podstawowych klas V – VIII najlepszy okazał się być Bartosz Kalemba z SP Nr 2 w Limanowej. Kolejne miejsca zajęli Dawid Twaróg z SP Nr 1 w Starej Wsi oraz Jakub Czech z SP w Kamionce Małej.

W kategorii młodzieży szkół średnich pierwsze miejsce zajęła Łucja Poręba z  ZS w Tymbarku. Kolejne miejsca należały do Justyny Katra z ZS Nr 1 w Limanowej, Krzysztofa Chudego z I LO w  Limanowej oraz Dariusza Kuśniesza z  I LO w Limanowej.

Wręczenie nagród odbędzie się 24 października o godz. 8.30 w sali konferencyjnej nr 201 w Starostwie Powiatowym w Limanowej.

 

Źródło: powiat.limanowski.pl

Zobacz również