Mszana Dolna. Zadbaj o swój kręgosłup

Mszana Dolna. Zadbaj o swój kręgosłup

Odpowiednio dobrane ćwiczenia odcinka lędźwiowo-piersiowego oraz części szyjnej kręgosłupa mogą skutecznie zapobiec dolegliwościom bólowym. Zajęcia „Zdrowy kręgosłup” to zarówno działanie profilaktyczne, jak i propozycja dla osób, które cierpią z powodu bólów.

Wczesne rozpoznanie problemu i regularna gimnastyka są kluczem do sukcesu. Ćwiczenia pozwalają na zmniejszenie lub całkowite zlikwidowanie bólu. Tabletki przeciwbólowe staną się niepotrzebne – podkreśla fizjoterapeutka i instruktorka Marta Bijatowska.

Dwugodzinny warsztat „Zdrowy kręgosłup” odbędzie się 25 października w sali fitness w Miejskiej Hali Sportowej w Mszanie Dolnej.

Staramy się , aby każdy odnalazł w prowadzonych przez nas zajęciach taki rodzaj aktywności, który odpowiada jego temperamentowi oraz potrzebom organizmu. Prowadzimy różnorodne zajęcia: step & shape, zumba fitness, trening personalny, pilates, gimnastykę mięśni dna miednicy, gimnastykę wad postawy, „Aktywne 9 miesięcy” dla kobiet w ciąży. Dbamy o bezpieczeństwo, a przede wszystkim o prozdrowotny charakter aktywności. Studio Ruchu zaprasza na warsztaty w celu upowszechniania wiedzy o zdrowym stylu życia  – dodaje trenerka personalna, instruktorka fitness i pilates Katarzyna Mielnikiewicz.

Zapisy tylko drogą e-mail : studioruchu.info@gmail.com.
Informacje telefoniczne: 692934022.

Zobacz również