Weekend na drogach. W Starym Rybiu, kierowca stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w Opla

Weekend na drogach. W Starym Rybiu, kierowca stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w Opla

Policjanci z Limanowej podsumowali weekend na drogach. Odnotowali oni pięć kolizji, w których nikt nie ucierpiał. Do groźnie wyglądajacej kolizji doszło w Starym Rybiu.

35-letni kierujący motocyklem marki Yamaha na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku pojazd marki Opel.

Sprawca ukarany mandatem.

O godz. 8:20 w Limanowej na ul Łazarskiego 47-letni kierujący pojazdem marki Skoda Octavia skręcając z ul. Mordarskiego w ul. Łazarskiego nie zastosował się do znaku „Stop” – nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Skoda Fabia.

Sprawca ukarany mandatem.

Z kolei o godz. 19.15 w Dobrej 56-letni kierujący pojazdem marki BMW najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Nissan. Sprawca ukarany mandatem.

W niedzielę o godz. 11:05 w Pisarzowej 26-letni kierujący motocyklem marki Yamaha nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku pojazd marki VW Passat.

O godz. 12:30 na ul. Krakowskiej w Limanowej 22-letni kierujący pojazdem marki VW skręcając w lewo uszkodził unieruchomiony pojazd marki Audi. Sprawca ukarany MKK

Fot. OSP Nowe Rybie

Zobacz również