Mszana Dolna. Duże zainteresowanie XVI Targami Ślubnymi w Folwarku Stara Winiarnia

Mszana Dolna. Duże zainteresowanie XVI Targami Ślubnymi w Folwarku Stara Winiarnia

W ubiegłą niedzielę w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej po raz 16. odbyły się Targi Ślubne. Branża ślubna rozwija się, zdecydowanie idzie do przodu, a to, w czym pary młode mogą wybierać, jest coraz doskonalsze. Warto było odwiedzić XVI Targi Ślubne w Mszanie Dolnej również po to, by się o tym przekonać.

Targi Ślubne w Mszanie Dolnej – jak co roku – poprzedził uroczysty wystrzał z armaty (Gwardia Kasztelańska). I zaczęło się. Możliwość porównania dziesiątek ofert, odkrycia niepowtarzalnych targowych okazji czy wygrania cennych voucherów – nagród zachęciła do odwiedzin liczne grono narzeczonych – zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z organizacją ślubu, jak i dla tych, którzy są już rozeznani w temacie i szukają jedynie elementów uzupełniających to, co już udało im się ogarnąć.

Wśród wystawców można było znaleźć naprawdę wiele – poczynając od bardzo mocno reprezentowanej branży foto-video (pracownie fotograficzne, fotobudki, magiczne lustra), poprzez salony mody ślubnej (suknie i stroje ślubne, biżuteria i wszelkie możliwe dodatki), wizażystki, animatorki, cukiernie, firmy oferujące dekoracje kwiatowe, dekoracje świetlne, na wedding barze i… cetrum dietetycznym kończąc. Wielką atrakcją imprezy był z pewnością pokaz mody ślubnej – modelki prezentowały suknie z najnowszych kolekcji. Na naszym dziedzińcu zaparkowały stylowe samochody do ślubu a w czasie całej imprezy występowały na żywo zespoły weselne! Jak zwykle furorę robił występ zespołu regionalnego – w tym roku zauroczyli nas barwnością strojów i muzyką Olszowianie.

Źródło: https://folwarkstarawiniarnia.pl/xvi-targi-slubne-mszana-dolna

Zobacz również