Męcina. Jubileuszowy koncert Orkiestry Dętej

Męcina. Jubileuszowy koncert Orkiestry Dętej

W Kościele pw. Św. Antoniego w Męcinie swój jubileusz obchodziła Orkiestra Dęta działająca przy OSP. Na tak wyjątkową uroczystość licznie przybyli mieszkańcy oraz zaproszeni goście.

Przez 10 lat Orkiestrze Dętej udało się zebrać sporą ilość nagród, m.in. II miejsce na XVIII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych w Laskowej, I miejsce na XVIII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych w Laskowej, WYRÓŻNIENIE I stopnia na 41 Finale Echo Trombity w Nowym Sączu, I miejsce w XVII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, II miejsce w XVI Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, II miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, I miejsce w Paradzie Orkiestr Dętych w Laskowej oraz III miejsce w XIV Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych.

-Jubileusz 10-lecia jest okazją podsumowania minionych lat budowania wspólnoty opartej na tradycji i kulturze muzycznej. Dziękuję za zaangażowanie swojego czasu i serca, a także kształtowanie talentów i wzbudzanie pasji w członkach Orkiestry. Raz jeszcze życzę, aby kolejne lata przyniosły Wam wiele sił, niegasnącego zapału oraz radości czerpanej ze zdobywanych osiągnięć – gratulował i życzył Starosta Limanowski.

Źródło: Powiat Limanowski

Zobacz również