Czas na rundę rewanżową. Orkan i Limanovia – 14 marca zagrają u siebie o punkty w 4. lidze

Czas na rundę rewanżową. Orkan i Limanovia – 14 marca zagrają u siebie o punkty w 4. lidze

Znany jest terminarz rozgrywek o mistrzostwo IV ligi wschodniej. W rozgrywkach tych występują dwie drużyny z naszego regionu: MKS Limanovia oraz Orkan Szczyrzyc.

18 kolejka IV ligi wschodniej została wyznaczona na 14 i 15 marca. Nasze drużyny swoje spotkania rozegrają w sobotę, w roli gospodarza – 14 marca o godz. 15.

Trójkolorowi pod wodzą Piotra Kapusty zmagania rudny rewanżowej rozpoczną od pojedynku z Popradem Muszyna. Limanovia po rundzie jesiennej zajmuje szóste miejsce i zgromadził na swoim koncie 29 pkt. Z kolei „mineralni” uzbierali o trzy oczka więcej i są na półmetku rozgrywek – na trzecim stopniu podium w IV lidze. Początek tego pojedynku w sobotę 14 marca o godz. 15.

Również o godz. 15. 14 marca swój mecz rozegra Orkan Szczyrzyc. „Klasztorni” u siebie będą podejmować siódma w tabeli Tremalicę Bruk Bet Niecieczę.

Orkan z dorobkiem 14 pkt. zajmuje 13 pozycję w tabeli 4 ligi wchodniej.

Na półmetku rozgrywek tabeli przewodzi Unia Tarnów, która wyrasta na głównego faworyta w walce o awans do trzeciej ligi. Jak na razie ma ona 36 pkt. Druga jest Wolania Wola Rzędzińska (32 pkt.), a trzecie miejsce Poprad Mineralne Muszyna (32 pkt.).

Zobacz również