Dni Tymbarku. Występ tej artystki na pewno przyciągnie tłumy fanów

Dni Tymbarku. Występ tej artystki na pewno przyciągnie tłumy fanów

Dni Tymbarku, co prawda odbędą się w lipcu, ale już możemy wszystkim zainteresowanym zdradzić, kto wystąpi na tegorocznym świecie gminy. Informację potwierdził nam wójt gminy.

W ubiegłym roku mieszkańcy gminy, regionu, a także przebywający w u nas turyści bawili się przy Sarsie, a także scenicznym duecie InoRos oraz raperze – Liberze.

Paweł Ptaszek – wójt Tymbarku potwierdził w rozmowie z naszym portalem, że podczas tegorocznych dni Tymbarku wystąpi znana gwiazda polskiej sceny muzycznej – Cleo.

(…)Cleo, czyli tak naprawdę Joanna Klepko – karierę zaczynała w chórze gospel Soul Connection. W latach 2004–2005 współtworzyła duet Dwie Asie, który udzielał się wokalnie w utworach wykonawców hip-hopowych, takich jak Pih czy Endefis. W latach 2007–2013 występowała gościnnie m.in. na nagraniach raperskich Onara czy WSRH. Od 2013 współpracuje z Donatanem, z którym wydała album studyjny Hiper/Chimera (2014) i solowy Bastet (2016). Pierwszą płytę promowali m.in. singlem „My Słowianie”, z którym zajęli 14. miejsce w finale 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. Z pierwszą płytą dotarła na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów i singli otrzymała jedną diamentową płytę, trzy potrójnie platynowe, cztery platynowe i jedną złotą – można przeczytać na portalu Wikipedia.

Laureatka dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczyni statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal.

Była uczestniczką lub jurorką w kilku programach rozrywkowych i wzięła udział w dwóch dużych kampaniach reklamowych(…).

Zobacz również