Limanowa. Lidl: – Interesują nas lokalizacje położone przy głównych szlakach komunikacyjnych

Limanowa. Lidl: – Interesują nas lokalizacje położone przy głównych szlakach komunikacyjnych

Kilka tygodni temu informowaliśmy o inwestycji, która ma miejsce przy ul. Zygmunta Augusta w Limanowej. Nieoficjalnie mówi się, że na placu byłej zajezdni PKS, ma powstać sklep, który buduje znana siec handlowa Lidl.

Zwróciliśmy się z zapytaniem do biura prasowego Lidla, o to czy faktycznie on jest inwestorem przedsięwziecia. Jednak nie otrzymaliśmy konkretnej odpowiedzi. 

– W odpowiedzi na Pana pytanie chcielibyśmy poinformować, iż aktualnie posiadamy ponad 700 sklepów, ulokowanych na terenie całej Polski, obsługiwanych przez 11 (wkrótce 12) Centrów Dystrybucyjnych. Każdego roku otwieramy kilkadziesiąt nowych sklepów Lidl i takie tempo rozwoju planujemy utrzymać – tłumaczy Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska.

Nie wyklucza ona jednak, że sieć handlowa Lidl jest zainteresowana w przyszłości budową sklepu w Limanowej. Zależy, to jednak od wielu czynników.

– Zależy nam przede wszystkim na zrównoważonym, organicznym i równomiernym rozwoju w całym kraju. Interesują nas lokalizacje położone przy głównych szlakach komunikacyjnych, z możliwością zapewnienia miejsc parkingowych, w miejscowościach powyżej 8 000 mieszkańców, w tym potencjalnie w Limanowej. Jednak na ten moment nie potwierdzamy planów związanych z otwarciem sklepu w tym miejscu – dodaje  Aleksandra Robaszkiewicz.

Zobacz również