Lubomierz. Nagi mężczyzna znaleziony przy drodze wojewódzkiej. Wcześniej spowodował kolizję

Lubomierz. Nagi mężczyzna znaleziony przy drodze wojewódzkiej. Wcześniej spowodował kolizję

Dość nietypową interwencję odnotowały wczoraj służby mundurowe. W Lubomierzu (gm. Mszana Dolna) kierowca Peugeota spowodował kolizję. Zziębniętego i bez ubrania mundurowi odnaleźli po ok. trzech godzinach.

Informację o kolizji policjanci otrzymali kilka minut po godz. 12. Na drodze wojewódzkiej 968 w Lubomierzu kierujący pojazdem marki Peugeot w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna oddalił się z miejsca.

– Z uwagi, iż był widziany, że oddala się w kierunku lasu, wszczęto zorganizowane poszukiwania, w których udział wzięli funkcjonariusze z KP w Mszanie Dolnej, GOPR z Mszany Dolnej oraz strażacy – informuje Jolanta Mól, rzecznik KPP w Limanowej.

Mundurowi przeczesywali okolicę w poszukiwaniu męzczyzny. W końcu kilkanaście minut przed godz. 16. został odnaleziony. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna – mieszkaniec powiatu nowotarskiego – nie miał na sobie ubrania. Nie potrafił też powiedzieć, dlaczego nie miał na sobie ubrania. Został przekazany załodze karetki pogotowia celem konsultacji.

Fot. OSP Lubomierz – dziękujemy bardzo.

Zobacz również