Halowy turniej piłkarski dla Marysi Miąsko. Strażacy organizują i zachęcają do udziału

Halowy turniej piłkarski dla Marysi Miąsko. Strażacy organizują i zachęcają do udziału

W najbliższą niedzielę (15 marca) w Limanowej zostanie rozegrany strażacki halowy turniej piłkarski. Dochód z wydarzenia organizatorzy postanowili przeznaczyć dla chorej Marysi Miąsko z Kwapinki (gm. Raciechowice).

Organizatorem wydarzenia jest druh Krzysztof Pałka i Ochotnicza Straży Pożarna ze Starej Wsi. – Na razie, do turnieju zgłosiło się 10 drużyn, ale jeżeli jeszcze ktoś chciałby wziąć udział, to zapraszam. Cel jest szczytny, a akcja wymaga od nas jeszcze większej aktywności, bo już niewiele pozostało, aby uzbierać całą kwotę na leczenie chorej Marysi- mówi druh K. Pałka.

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto tylko zbierze grupę osób, aby móc zagrać w turnieju halowym. Ten rozpocznie się o godz. 15. w Limanowej w hali sportowej przy ul. Jordana 3.

Dochód z całej imprezy zasili konto chorej Marysi Miąsko z Kwapinki. To kolejna akcja strażaków z naszego regionu, którzy pomagają zbierać pieniądze dla chorej dziewczynki. Turniej ma charakter charytatywny, ale na pewno nie zabraknie też emocji. Piłkarskie zmagania na hali będziemy transmitować na naszej telewizyjnej antenie.

AKTUALIZACJA:

Z powodu zakazu organizacji imprez masowych turniej strażacki zostaje odwołany.

Zobacz również