Jagna Marczułajtis – Walczak otwarła swoje sądeckie biuro poselskie

Jagna Marczułajtis – Walczak otwarła swoje sądeckie biuro poselskie

Korki od szampana nie wystrzeliły. Nie było też przecinania wstęgi. W kameralnym gronie swoje biuro poselskie przy Rynka 20 w Nowym Sączu otwarła Jagny Marczułajtis – Walczak. Wcześniej w tym samym miejscu, mieściło się biuro poselskie Andrzeja Czerwińskiego.

W spotkaniu tym udział wziął przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka, a także działacze sądeckich, gorlickich i limanowskich struktur Platformy Obywatelskiej.

– Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby swoje sprawy załatwić, a nie mogą, a także tych, którzy mają jakieś pomysły związane z tym terenem, aby przychodzili o nich mówili – mówiła posłanka Platformy Obywatelskiej, dodając, że jest ono otwarte dla wszystkich, bez względu na poglądy polityczne.

Po oficjalnej inauguracji działalności biura poselskiego – jego uczestnicy przenieśli się do restauracji Panorama. Tam miało miejsce spotkanie w ramach klubu obywatelskiego. W otwartej dla wszystkich osób dyskusji – rozmawiano na bieżące tematy o polskiej, a także zagranicznej polityce.

Zobacz również