Koncert z okazji Dnia Kobiet. W Limanowej zagra Blue Café

Koncert z okazji Dnia Kobiet. W Limanowej zagra Blue Café

W najbliższą sobotę, 7 marca o godzinie 18. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej odbędzie się wyjątkowy, kameralny koncert z okazji Dnia Kobiet. Dla wszystkich zagra Blue Café. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

– Kameralne koncerty Blue Café cieszą się wielkim zainteresowaniem w całej Polsce. Głęboki i krystalicznie czysty głos Dominiki Gawędy nadaje koncertowi wyjątkowy klimat. Akustyczny koncert będzie sentymentalną podróżą po repertuarze zespołu, z błyskami przebojów (np. „Buena Vista Social Club”) – czytamy na internetowej stronie limanowskiego magistratu.

Blue Café zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej, wydanej w 2018 r. płyty pt. „Double soul”, pełnej wytrawnych brzmień i wokalnych wzruszeń, ale nie zabraknie też największych hitów w kameralnych aranżacjach. 

Zespół ten, to również niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej  laureaci wielu prestiżowych nagród. Zespół został stworzony przez skrzypka i kompozytora Pawła Ruraka-Sokala, istnieje od 1998 roku.

Zobacz również