Kolejna podstacja objęta pomocą. Restauratorzy wspierają medyków

Kolejna podstacja objęta pomocą. Restauratorzy wspierają medyków

Restauratorzy z regionu dołączają do akcji „Posiłek dla służby zdrowia". Dwie kolejne podstacje są wspierane dzięki inicjatywie Piotra Musiała.

Jak już informowaliśmy, personel medyczny w Powiatowym Szpitalu w Limanowej jest wspierany ciepłym posiłkiem. Dzięki Piotrowi Musiałowi i naszej redakcji akcją objęte są dwie podstacje: w Mszanie Dolnej oraz Wilkowisku.

– Dzisiaj dla medyków w szpitalu w Limanowej posiłki przygotowała Restauracja „U Kiera”, a jutro ma przygotować restauracja „Siwy Brzeg” i restauracja „Stary Browar” – informuje Piotr Musiał.

Podstacja w Mszanie Dolnej otrzymała smaczne podziękowanie dzięki firmie Serwis Łętowe Grzegorza Kołodzieja. Patronat nad podstacją w Wilkowisku objęła „Pizzeria LUCCA” z Tymbarku.

– Właściciele limanowskich restauracji przygotowują posiłki dla osób, które pracują w szpitalu. W ten sposób chcą okazać wdzięczność za ich ciężką pracę.

Dziękujemy naszym czytelnikom za odzew i pomoc. Zachęcamy kolejne restauracje do wzięcia udziału w akcji.

Jeśli jakaś firma lub osoba prywatna chciałaby się włączyć, proszona jest o kontakt z Piotrem Musiałem (tel. 530 601 440).


Zobacz również