Piekarnia "Złoty Kłos" z Dobczyc wstrzymuje produkcję. Pracownik zarażony koronawirusem

Piekarnia "Złoty Kłos" z Dobczyc wstrzymuje produkcję. Pracownik zarażony koronawirusem

Piekarnia "Złoty Kłos" z Dobczyc wstrzymała produkcję swoich wyrobów. Komunikat w tej sprawie firma opublikowała na portalu społecznościowym. Produkty tej firmy można kupić również w powiecie limanowskim.

Wiele sklepów rozsianych na terenie powiatu limanowskiego, chętnie oferuje kilka produktów piemarni z Dobczyc. Decyzja firmy została opublikowana na facebooku.

Treść komunikatu przedstawiamy poniżej.

Drodzy Klienci,
mając na uwadze odpowiedzialność społeczną wobec Was naszych Klientów oraz naszych Pracowników, przekazujemy informację, iż stwierdzono u naszego pracownika pozytywny wynik na obecność wirusa SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID.-19.

Osoba zarażona oraz osoby, z którymi zarażony miał styczność od razu objęte zostały przymusową kwarantanną. Wszyscy czują się dobrze.

Podjęliśmy drastyczną ale odpowiedzialną, jednocześnie jedyną słuszną dezyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji i sprzedaży naszych produktów od dnia 25 kwietnia we wszystkich sklepach.

Ten przestojowy czas tygodnia może dwóch wykorzystamy na dokładną dezynfekcję całego zakładu. Korzystając z okazji wykonamy przegląd oraz konserwację naszego parku maszynowego, aby po powrocie do Was nasze bułeczki były jeszcze smaczniejsze, a chleb bardziej chrupki.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i zrozumienie powagi obecnej sytuacj, bo chociaż nie musimy wstrzymywać produkcji robimy to dla spokoju i bezpieczeństwa nas wszystkich. Liczymy też na Waszą lojalność w niedalekiej przyszłości jak wznowimy produkcję.

Dbajcie o siebie,
dużo zdrowia!

Zespół Złoty Kłos

Zobacz również