Tegoroczny Mini Talent Show odbędzie się w sieci. MOK czeka na nagrania do 19 maja

Tegoroczny Mini Talent Show odbędzie się w sieci. MOK czeka na nagrania do 19 maja

Utalentowani soliści w wieku od 6 do 16 lat również w tym roku mogą zaprezentować swoje umiejętności wokalne w mszańskim Mini Talent Show. Ze względu na epidemię konkurs zostanie przeprowadzony za pośrednictwem Internetu. Chętni mogą przesyłać nagrania video w formacie MP4, MOV lub AVI na adres biuro@mokmszana.pl do 19 maja. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w 7. już edycji Mini Talent Show. W tym roku o Złoty Mikrofon powalczą uczestnicy, którzy do 19 maja prześlą występy nagrane w swoich domach – zachęca pomysłodawczyni konkursu, Agnieszka Sasal.

Nagrania zostaną umieszczone w serwisie YouTube, gdzie w dniach 20 – 31 maja będzie odbywać się głosowanie. Występ uczestnika nie może przekroczyć 5 minut. Nagranie powinno zawierać w opisie: imię i nazwisko oraz wiek, a także informację o wykonawcy. Wyniki zostaną ogłoszone 5 czerwca na stronie internetowej oraz na fanpage’u Miejskiego Ośrodka Kultury. W przypadku jednakowych wyników w dniach 5 – 10 czerwca odbędzie się dogrywka, a wyniki zostaną ogłoszone 11 czerwca.

Muzyczną rywalizację organizują Rada Miejska i Burmistrz Miasta Mszana Dolna, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej.

źródło: Miejski Ośrodek Kultury, oprac. MAG

fot. Zuzanna Banasiak

Zobacz również