Marta Florek zagrała Pannę Ekologiczną. Wkrótce jej nowy teledysk z pejzażami naszego regionu

Marta Florek zagrała Pannę Ekologiczną. Wkrótce jej nowy teledysk z pejzażami naszego regionu

Limanowianka Marta Florek zagrała w reklamie sklepu z artykułami do domu i ogrodu. Reklama była nagrywana pod Wrocławiem, w ubiegłe lato. Emisja w telewizji i internecie rozpoczęła się dopiero teraz.

– Pamiętam, jak reżyser na przymiarkach kostiumów powiedział, że jak tylko weszłam na casting to wiedzieli, że ja mam zagrać Pannę Ekologiczną. Bo tak nazywa się moja postać, którą gram – opowiada Marta Florek.

Artystka wygrała casting złożony z dwóch etapów, które odbyły się w Warszawie.

– To była naprawdę fajna przygoda ale także spore wyzwanie. Jako świeżo upieczona mama, jechałam na nagranie reklamy z moją kilkumiesięczną córeczką. Moja bratowa przyjechała z innego miasta do Wrocławia, żeby mi pomóc -wspomina aktorka i wokalistka z Limanowszczyzny.

Kilka dni temu Marta Florek nakręciła teledysk, w którym będzie można podziwiać krajobrazy z naszego regionu. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest także limanowski artysta Krystian Jaworz-Dutka.

Teledysk powstaje przy współpracy ze sklepem Henman w Limanowej. Wkrótce będzie dostępny na profilu Marty Florek – popularnego serwisu YouTube 

Zobacz również