Raport dotyczący epidemii. Kolejny przypadek zakażenia w naszym powiecie

Raport dotyczący epidemii. Kolejny przypadek zakażenia w naszym powiecie

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych osób w naszym województwie. U 944 osób, potwierdzono zarażeniem wirusem z Chin. W powiecie limanowskim, wg opublikowanego raportu, u jednej osoby wykryto i stwierdzono Covid-19. W naszym powiecie zachorowało 86 osób.

(…) Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 7 kobiet i 3 mężczyzn, w wieku od 6 do 80 lat, z Krakowa (3 osoby), powiatu myślenickiego (3 osoby), limanowskiego (2 osoby) oraz powiatów bocheńskiego i wielickiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji (…) – pisze na swojej stronie Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych osób.
W tej grupie jest 5 kobiet i 5 mężczyzn w wieku od 5 do 63 lat z Krakowa (5 osób), powiatu limanowskiego (1 osoba), krakowskiego (1 osoba), bocheńskiego (2 osoby) oraz myślenickiego (1 osoba). Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 944 osób. W Polsce stwierdzono 13 693 przypadków zakażeń oraz 678 zgonów z powodu Covid-19.

źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Zobacz również