W piątek w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego odbyło się nabożeństwo "Drogi Światła". Zapraszamy na retransmisję.
W piątek w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego odbyło się nabożeństwo "Drogi Światła". Zapraszamy na retransmisję.