Otoczenie boiska sportowego zmienia się nie do poznania. A na tym ambitne plany się nie kończą

Otoczenie boiska sportowego zmienia się nie do poznania. A na tym ambitne plany się nie kończą

Wspólnymi siłami uporządkowali otoczenie boiska sportowego. Sympatyków Harnasia Tymbark wsparło kilka firm, aby ich obiekt mógł się ładnie prezentować. A, na tym nie koniec, bo planach jest również przygotowanie projektu zadaszenia trybun wraz z pomieszczeniem dla spikera zawodów oraz zamontowanie nagłośnienia na stadionie.

W obrębie Stadionu Klubu Sportowego Harnaś  w Tymbarku już od zeszłego roku widać intensywne prace porządkowe i modernizacyjne . O różnych porach na obiekcie można spotkać działaczy zarządu klubu i sympatyków klubu, którzy pracują społecznie przy porządkowaniu obiektu, niwelacji terenu pod wykonanie nowego ogrodzenia oraz wiaty drewnianej wyposażonej w ławki i stoliki.

 – Dzięki pomocy prezesa firmy Joniec Pana Mieczysława Jońca, który przekazał nieodpłatnie materiał na ogrodzenie oraz Pana Rafała Uchacza, którego sprzęt pozwolił zniwelować teren niebawem ruszą prace przy budowie ogrodzenia. Wsparcie finansowe zadeklarował również wójt gminy Paweł Ptaszek – mówi Franciszek Mrózek, wiceprezes KS Harnaś Tymbark.

 – Podjęliśmy również działania aby na stadionie wykonać oświetlenie, nadać obiektowi imię Józefa Sipaka i wykonać tablicę pamiątkową. W planach jest również przygotowanie projektu zadaszenia trybun wraz z pomieszczeniem dla spikera zawodów oraz zamontowanie nagłośnienia na stadionie. Większość zadań wykonaliśmy ciężką społeczną pracą. Liczymy na dużą życzliwość mieszkańców gminy i sympatyków Harnasia – kończy Franciszek Mrózek.

Co najważniejsze w działalności klubu to fakt, że na murawie pojawiło się dużo dzieci trenujących w różnych kategoriach wiekowych dających nadzieję na dalszy rozwój tak zasłużonego dla naszego regionu klubu , który w zeszłym roku obchodził jubileusz 70 – lecia istnienia. Potwierdzeniem doskonałej pracy z dziećmi jest nadanie przez Polski Związek Piłki Nożnej certyfikatu  szkółce piłkarskiej.

Zobacz również