Zaginął 34-letni Paweł Zając, mieszkaniec Skrzydlnej

Zaginął 34-letni Paweł Zając, mieszkaniec Skrzydlnej

Policja prowadzi poszukiwania zaginionego Pawła Zająca, który w dniu 16 czerwca ok. godz. 12.00 wyjechał ze swojego miejsca zamieszkania ciemnozielonym samochodem marki Opel Corsa (nr rej. KLI 44425). Mieszkaniec Skrzydlnej poinformował rodzinę, że wyjeżdża do sklepu i do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ubrany był w kurtkę typu „wiatrówka”, granatowe spodnie jeansowe, koszulkę z krótkim rękawem typu t-shirt koloru ciemnozielonego oraz niebieskie buty sportowe.

Rysopis:  wiek z wyglądu ok. 30 lat wzrost , ok. 176 cm wzrostu, krępa budowa ciała, włosy krótkie koloru czarnego (brunet), brak zarostu, nos prostolinijny, oczy piwne, uszy przylegające, uzębienie pełne, brak znaków szczególnych, znamion oraz tatuaży.

Wszystkie osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Tymbarku pod nr telefonu 47 83 45 611 lub  786 857 176  lub z najbliższą jednostką policji .

źródło: KPP w Limanowej

Zobacz również