To był pogrzeb, którego w ogóle nie powinno być – mówią znajomi tragicznie zmarłego mieszkańca miejscowości

To był pogrzeb, którego w ogóle nie powinno być – mówią znajomi tragicznie zmarłego mieszkańca miejscowości

Rodzina, przyjaciele i znajomi pożegnali w sobotę Dariusza Nawarę. 28-letni mieszkaniec Olszówki został śmiertelnie postrzelony przez funkcjonariusza policji 27 czerwca w Kościelisku – Kirach.

Msza św. żałobna odbyła się tutaj – w parafialnym kościele pw. św. Jana Chrzciciela. W głuchej ciszy – przerywanej płaczem na cmentarzu miała miejsce ceremonia pogrzebowa. To był pogrzeb, którego w ogóle nie powinno być – mówią znajomi tragicznie zmarłego. Darek miał przed sobą całe życie. Wkrótce miał zostać ojcem. Na cmentarzu żegnała go również jego partnerka, pani Paulina.

Śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci prowadzi Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Jak nas poinformował Janusz Hnatko, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

W tej sprawie są obecnie ustalani i przesłuchiwani świadkowie zdarzenia, a zabezpieczone dowody zostały przekazane do badań. Z uwagi na etap postępowania, Prokuratura Okręgowa w Krakowie nie udziela bliższych informacji w tej sprawie.

Przeczytaj również:  Olszówka/Kraków. Od policyjnej kuli zginał 27-letni mieszkaniec Olszówki. Sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Krakowie

 

Zobacz również