Zakończył się obóz piłkarski zorganizowany przez KS „Harnaś” Tymbark

Zakończył się obóz piłkarski zorganizowany przez KS „Harnaś” Tymbark

W miniony piątek zakończył się pięciodniowy piłkarski obóz zorganizowany przez zarząd Klubu Sportowego „Harnaś” Tymbark. W zajęciach wzięło udział 42 młodych piłkarzy z Tymbarku i okolic. Prowadzili je trenerzy: Franciszek Mrózek, Wojciech Tajduś i Mateusz Kruczek.

 – Dzień obozowy rozpoczynał się o godzinie 9. 00. Pół godziny później, po odprawie prowadzonej przez trenerów, miał miejsce pierwszy trening, który trwał 90 minut. Następnie po chwili dla siebie, mali piłkarze jedli obiad. O godzinie 14.00 odbywał się drugi, również półtoragodzinny, trening, po czym o godzinie 15.30 rozjeżdżali się do domów. Czas między zajęciami również był aktywny, odbywały się m.in konkursy z nagrodami – mówi Franciszek Mrózek, wiceprezes KS „Harnaś” Tymbark.

Uczestnicy obozu rozegrali dwa sparingi z drużynami „Sokoła” Słopnice oraz „Orkana” Niedźwiedź. W ramach obozu zaplanowano wyjście na Miejską Górę w Limanowej, basen, paintball oraz zajęcia zumby, prowadzone przez Ewę Janisz. Obóz zakończył się wewnętrznym turniejem.

źródło: KS „Harnaś”; oprac. MAG

fot.  KS „Harnaś”

Zobacz również