Pewna wygrana Limanovii. Niespodzianka Sokoła w Brzesku. Za tydzień czekają nas derby

Dobrze swój start w rozgrywkach IV ligi (wschód) zainaugurowali piłkarze MKS Limanovii. Podopieczni Piotra kapusty na własnym boisku pokonali Porad Rytro 2-0. Wynik już w 2 minucie spotkania otworzył Kamil Kurczab. Na 2-0 podwyższył w 79 minucie z rzutu karnego Sebastian Jacak.

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Tarnovia Tarnów
(odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego)
Barciczanka Barcice 0-2 Rylovia Rylowa
KS Bocheński 3-1 Watra Białka Tatrzańska
Wolania Wola Rzędzińska 1-3 Wierchy Rabka Zdrój

Pauzował: Orkan Szczyrzyc, Metal Tarnów.

Poprad Muszyna 2 0

Już w niedzielę 23 sierpnia Orkan Szczyrzyc rozegra spotkanie derbowe z Limanovią. Bezpośrednia transmisja z tego pojedynku o godz. 17. na naszym profilu facebookowym.

Dzień wcześniej (22 sierpnia) swój mecz rozegra Sokół Słopnice. Na własnym boisku podejmie on rezerwy Teramaliki Bruk-Betu Niecieczy. Początek naszej relacji o godz. 17. na naszym profilu facebookowym.