Bronił matki, został ugodzony przez brata nożem. 27-latek trafił do aresztu na 3 miesiące

Bronił matki, został ugodzony przez brata nożem. 27-latek trafił do aresztu na 3 miesiące

Policjanci zatrzymali 27-latka, który znęcał się psychiczni oraz fizycznie nad swoimi rodzicami i rodzeństwem. Do dramatycznych wydarzeń doszło w piątek 25 września, kiedy podczas awantury przy użyciu noża ranił swojego brata.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, 25 września, w jednym z mieszkań na terenie gminy Dobra. 27-letni mężczyzna podczas awantury domowej znęcał się nad swoją mamą. W jej obronie stanął jego 24-letni brat.

– W trakcie awantury 27-latek wziął nóż i zranił kilkakrotnie swojego brata, powodując u niego obrażenia ciała. 24-latek został przewieziony do szpitala. Przybyły na miejsce patrol policji zatrzymał 27-latka. Został przebadany na zawartość alkoholu – był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy – tłumaczy J. Mól, rzecznik KPP Limanowa.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego na wniosek Prokuratury w Limanowej w dniu 28 września Sąd Rejonowy w Limanowej zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Zobacz również