Handlowali podrobionymi perfumami i ubraniami. Zostali zatrzymani na limanowskim targu

Handlowali podrobionymi perfumami i ubraniami. Zostali zatrzymani na limanowskim targu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Zakopanego zatrzymali 4 mężczyzn, podejrzanych o wprowadzenie do obrotu artykułów z podrobionymi znakami towarowymi.

Policjanci  Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej wspólnie z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Zakopanem, podczas wspólnych działań na placu targowym w Limanowej, na stoiskach handlowych na przedmioty oznaczone podrobionymi znakami towarowymi. handlowali nimi czterej mężczyźni, obywatele Bułgarii.

– Łącznie zabezpieczono blisko 2,5 tysiąca różnych ubrań i ponad 500 sztuk perfum. Wszystkie rzeczy były z podrobionymi znakami towarowymi znanych na całym świecie producentów. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu. Cała czwórka usłyszała już zarzuty. Za wprowadzenie do obrotu towarów oznaczonych podrobionymi znakami towarowymi grozi  kara pozbawienia wolności do dwóch lat – mówi Jolanta Mól, rzecznik prasowy KPP Limanowa.

Zobacz również