IV liga wschodnia. Skrót meczu MKS Limanovia – Barciczanka Barcice (3:2). Podsumowanie 11. kolejki spotkań

W 11 kolejce IV ligi wschodniej MKS Limanovia pokonała Barciczankę Barcice 3:2. Podopieczni Piotra Kapusty zwycięstwo wyszarpali w końcówce meczu.

Po pierwszych 45 minutach gry na tablicy widniał wynik 1-1. W 12 min. goście objęli prowadzenie po strzale Bogusławskiego. Do wyrównania doprowadził Szymon Majeran.

Po przerwie, przez ponad 20 minut utrzymywał się wynik z pierwszej części spotkania. Jednak, to Barciczanka znów strzeliła gola, którego autorem był Miechurski.

Końcówka tego spotkania, to prawdziwy horror. Najpierw czerwoną kartkę otrzymał Jurczak. Sędzia główny tego spotkania Tomasz Biela z Krakowa, bez wahania wyciągnął żółty kartonik dla zawodnika Barciczanki, który wcześniej miał już na swoim koncie podobne upomnienie.

Gospodarze rzucili się do ataku, mimo, że już było po regulaminowym czasie gry. I, to się opłaciło. Do wyrównania doprowadził Pławecki, a z rzutu karnego, po faulu na K. Musie – zwycięstwo „trójkolorowym” dał Sebastian Jacak.

We wszystkich meczach 11 kolejki padło 39 bramek. Pewne zwycięstwo odniósł Lubań Maniowy, który pokonał 4-0 Rylovię i został samodzielnym liderem IV ligi. Pauzował natomiast inny pretendent do awansu zespół Wierchów Rabka.

Glinik Gorlice 0-0 GKS Drwinia

Metal Tarnów-Bruk-Bet Termalica II Nieciecza. Mecz został odwołany.

Podobnie jak „górale”, przerwę w rozgrywkach miał rónież Sokół Słopnice. Grad bramek padł w Szczyrzycu. Orkan wygrał z KS Bocheńskim 6-3.

W tabeli 4. ligi MKS Limanovia zajmuje 3 pozycję z dorobkiem 21 pkt.(9 rozegranych meczów). Sokół Słopnice jest 5. Podopieczni Wojciecha Tajdusia w 10 meczach zgromadzili na swoim koncie 20 pkt. W tabeli awansował Orkan Szczyrzyc, który po sobotnim zwycięstwie ma 14 pk. i plasuje się na 10 pozycji.