Podsumowanie 13. kolejki 4 ligi. Remis MKS Limanovii, porażki Sokoła Słopnice i Orkana Szczyrzyc

Podsumowanie 13. kolejki 4 ligi. Remis MKS Limanovii, porażki Sokoła Słopnice i Orkana Szczyrzyc

MKS Limanovia bezbramkowo zremisowała z Wolanią Wola Rzędzińska, a Orkan Szczyrzyc i Sokół Słopnice doznały porażek w 13. kolejce IV ligi wschodniej.

32 gole padły w 13. kolejce IV ligi wschodniej. MKS Limanovia bezbramkowo zremisowało z Wolanią Wola Rzędzińska, natomiast trudne zadanie miał Sokół Słopnice i Orkan Szczyrzyc. Pierwszy z nich zmierzył się z liderem IV Ligi – Lubaniem Maniowy, gospodarze wygrali ten mecz 6:3, sędzia tego spotkania, Jakub Pieprzyk pokazał w tym meczu trzy czerwone kartki. Z kolei Orkan Szczyrzyc uległ u siebie Wierchom Rabka 0:2. 

Wszystkie mecze 14. kolejki będą rozgrywane w najbliższą sobotę, ciekawie zapowiada się spotkanie Wierchów Rabka z Limanovią, to spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00, Watra Białka Tatrzańska podejmie u siebie Orkana Szczyrzyc, ten mecz zaplanowano na godzinę 14:00. My dla państwa przeprowadzimy transmisję meczu Sokoła Słopnice z Unią Tarnów. Przed ekrany komputerów i telefonów zapraszamy o godzinie 12:55. 

Po dwunastu spotkania wicelider tabeli IV Ligi, Wierchy Rabka ma na swoim koncie 30. punktów. Limanovia rozegrała 11 meczów i zgromadziła 25 punktów na swoim koncie. W tabeli jest piąta. 

Sokół Słopnice w dwunastu spotkaniach uzbierał 23 punkty, a jego przeciwnik Unia Tarnów w tabeli jest trzecia z dorobkiem 27 punktów. 

Jedenasty w tabeli Orkan Szczyrzyc (14 punktów) być może będzie miał łatwiej, gdyż Watra w jedenastu meczach uzbierała 9 punktów. 

Zobacz również