Podsumowanie 16. kolejki. Wszystkie nasze drużyny wygrały swoje pojedynki

Podsumowanie 16. kolejki. Wszystkie nasze drużyny wygrały swoje pojedynki

To był bardzo dobry weekend piłkarski w wykonaniu naszych drużyn występujących w małopolskiej 4. lidze wschodniej. Wszystkie nasze drużyny odniosły zwycięstwa i dopisały sobie komplet punktów.

Sokół Słopnice zwyciężył na własnym boisku Poprad Rytro 3-1, po dwóch bramkach Dominika Pacha i jednej Dominiki Jasicy.

Z kolei MKS Limanovia w meczu wyjazdowym nie dała szans Rylovii. Podopieczni Piotra Kapusty wygrali 2-0. Pierwszą bramkę już w 12. minucie strzelił Szymon Majeran. Pomocnik trójkolorowych popisał się ładnym golem z rzutu wolnego, aż z 25 metrów. Drugiego gola dołożył w 30 minucie Kamil Kurczab, który dobił strzał z rzutu karnego – Sebastiana Jacaka.W drugiej połowie nie padły już żadne bramki.

Cenne trzy punkty  wywalczył Orkan Szczyrzyc, który zwyciężył Tarnovię w na wyjeździe 2-1. Dwa gole w tym spotkaniu strzelił Marcin Krywoborodenko, który w pierwszej połowie wykorzystał rzut karny, a w 60 minucie dołożył drugie trafienie. Gospodarze odpowiedzieli bramką z rzutu karnego w 89 minucie autorstwa K. Wilka. 

21 listopada zaplanowano 16 kolejkę spotkań, ale nie wiadomo czy dojdzie do pojedynku derbowego pomiędzy Orkanem Szczyrzyc, a Sokołem Słopnice. Ma ono rozpocząć się o godz. 13:00.

MKS Limanovia podejmie u siebie Tarnovię Tarnów. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 13:30.

W tabeli 4. ligi liderem niezmiennie, mimo sobotniej porażki pozostaje Lubań Maniowy. Górale polegli w meczu na szczycie Unii Tarnów 1-4. MKS Limanovia zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 31 pkt. – 6 jest Sokół Słopnice, który zgromadził 26 pkt., a na 11. pozycji plasuje się Orkan Szczyrzyc. Podopieczni Kordiana Wójsa w 15 meczach uzbierali 18 

Zobacz również