Zagłosuj na Magdalenę Woźniak w e-konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ”. Reprezentantka powiatu limanowskiego ma szansę na Nagrodę Publiczności

Zagłosuj na Magdalenę Woźniak w e-konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ”. Reprezentantka powiatu limanowskiego ma szansę na Nagrodę Publiczności

Magdalena Woźniak, uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach, jako jedyna reprezentantka powiatu limanowskiego, znalazła się w gronie 16 wykonawców, wyłonionych przez jury konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ”. Kolejny etap to głosowanie internautów, którzy zadecydują, kto otrzyma Nagrodę Publiczności. Magdalena Woźniak zaśpiewała pieśń pt. „Matka” autorstwa Zygmunta Pomarańskiego i Wacława Denhoffa-Czarnockiego.

 Głosy można oddawać do północy 23 listopada na stronie:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10151881772929956&id=215537704955

 Do III edycji konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!” wpłynęły 584 zgłoszenia z całej Małopolski. Komisja wybrała 16 laureatów.

Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych. „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ” to wspólne przedsięwzięcie Wojewody Małopolskiego, Kopalni Soli „Wieliczka”, Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka przy współudziale Małopolskiego Kuratora Oświaty – Barbary Nowak, Agencji Mienia Wojskowego oraz Akademii Muzycznej w Krakowie. Konkurs dofinansowany jest ze środków Programu „Niepodległa” na lata 2017-2022 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

źródło: Kopalnia Soli „Wieliczka”; oprac. MAG

fot. screen z nagrania

 

Zobacz również