Części, motoryzacja i chemia niemiecka – czyli CarShop w pigułce

Części, motoryzacja i chemia niemiecka – czyli CarShop w pigułce

Z motoryzacją dzisiaj związany jest niemalże każdy. Młodszy czy starszy, poruszający się samochodem czy motocyklem. Zastanawiacie się gdzie kupować części i środki do konserwacji pojazdów? Przedstawiamy wam Sklep Motoryzacyjny CarShop!

2020 – rok trudny i ciężki dla każdego. Idąc jednak pod prąd w październiku w Mordarce powstał CarShop – Sklep Motoryzacyjny inny niż wszystkie, odpowiadając lokalnemu rynkowi na zapotrzebowanie w części i akcesoria motoryzacyjne renomowanych producentów. Posiadamy szeroki wachlarz kosmetyków do auto detailingu oraz produktów do konserwacji podwozi. Znajdzie się również coś dla miłośników auto gadżetów.

U nas w miłej i przyjaznej atmosferze, przy aromacie pysznej kawy pogadasz o pasji motoryzacyjnej, a przy okazji zrobisz zakupy. Fachowo odpowiemy na każde pytania, doradzimy i pomożemy w wyborze.

Podczas zamówień części czy doborze produktów dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Staramy się wpasować w wyjątkowe gusta i guściki – dbamy o to by każda transakcja była dopracowana w najmniejszym szczególe. Realizujemy także zamówienia telefoniczne czy zakupy on-line. Dowóz do klienta na terenie limanowszczyzny GRATIS.

Nasz asortyment to również CHEMIA NIEMIECKA – płyny do płukania, żele, kapsułki i proszki do prania, produkty do zmywarki i wiele innych. Cały czas towarujemy się w nowości poszerzając katalog produktów.

Zapraszamy do CarShop

Mordarka 758

34-600 Limanowa

tel. 790200966

Polub nas na facebooku

https://www.facebook.com/Sklep-Motoryzacyjny-CarShop-100287431841775

Zobacz również