W Pucharze Polski MKS Limanovia pokonała Unię Tarnów. Relacja ze spotkania i opinie trenerów

MKS Limanovia pokonał w 1/8 Pucharu Polski Unię Tarnów 2-1 (1-0). Kolejnym przeciwnikiem "trójkolorowych" w Pucharze Polski, będzie BKS Bochnia. Mecz ten zostanie rozegrany w środę 5 maja o godz. 17. na boisku rywala.

Już w 8 minucie spotkania wynik otworzył Szymon Majeran, po precyzyjnym strzale głową. Na 2-0 wynik spotkania w połowie podwyższył Grzegorz Mus, który precyzyjnym strzałem pokonał zaskoczonego Kamila Nowaka. Była, to 52 minuta spotkania. Honorowe trafienie w 75 min. meczu dał drużynie Unii Tarnów – Wiktor Putin.

Goście kończyli mecz w „10”, kiedy, to czerwoną kartkę otrzymał Dominik Wardała. Chwilę później arbiter Dominik Paul, zakończył spotkanie.

Ćwierćfinały, 5 maja (środa), godz. 17:00